ثبت ازدواج در ترکیه

نکات مهم برای مدارک لازم ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه

مدارک لازم و ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه ، کاری دقیق است که نیاز به کارشناسی و مشاوره دارد. به این صورت که تهیه مدارک لازم برای افراد مختلف ، متفاوت است. و هر شخص با توجه به نوع پاسپورت و شهروندیش مدارک برایش تعیین می شود.

برخی مواقع شخص در کشوری متولد شده اما محل اقامتش کشور دیگری می باشد. اینکه این شخص پاسپورت کشور زادگاهش را دارد، و یا پاسپورت شهروندی کشور محل اقامتش را دارد، نوع مدارک متفاوت است.

بنابراین فقط صرف داشتن پاسپورت نمی توان در ترکیه ازدواج کرد. مدارک لازم باید به طور دقیق تعیین شود. مدارکی که مورد قبول اداره ازدواج ترکیه باشد.

ثبت ازدواج بین المللی در اداره ازدواج ترکیه

برای ازدواج در ترکیه نیز مانند هر کشور دیگری باید به ارگان و اداره مربوطه مراجعه شود. ثبت عقد در ترکیه در اداره شهرداری و زیر نظر شهرداری صورت می گیرد.
شهرداری ها برای انجام و ثبت عقد بین المللی مدارکی نیاز دارند. و مدارک لازم برای ازدواج حتما باید مورد تایید اداره ازدواج باشد. و هر مدرکی قابل قبول نیست.

بنابراین عاقلانه است که قبل از سفر به ترکیه و اقدام برای عقد بین المللی، ابتدا با مشاور و کارشناس مطمئن و با تجربه مشورت کنید.

کارشناس پس از بررسی شرایط شما، مدارک شما را تعیین می کند. مدارک مورد نیاز را تهیه می کنید. و سپس به استانبول سفر کنید.

نتیجه سفر به ترکیه پیش از مشاوره و تهیه مدارک لازم

موسسه بین المللی عدد طلایی، اولین موسسه معتبر و ثبت شده در ترکیه است که سالیان است کار ثبت ازدواج بین المللی در ترکیه را انجام می دهد.

کارشناسان حاضر در موسسه با آگاهی به قوانین ترکیه و سایر کشورها، مدارک مورد نیاز برای شهروندان هر کشور را با توجه به شرایطشان تعیین می کنند.

بسیار مواردی بوده که افراد بدون هماهنگی و مشورت با یک موسسه برای صرفه جویی در هزینه، و یا گرفتن مشاوره های غلط از سایر موسسات، برای ازدواج به ترکیه سفر کرده اند.

نتیجه این کار باعث شده که این افراد به موسسه عدد طلایی مراجعه کرده اند. کارشناسان ما در موسسه تمام سعی خود را می کنند. تا در کمترین زمان مدارک را تهیه کنند . و ازدواج این افراد را ثبت کنند.

اما متاسفانه مواردی هست که اشخاص برای تهیه مدارک مجبور به برگشت به کشورهای خود می شوند. که نه تنها در هزینه هایشان صرفه جویی نمی شود بلکه هزینه بیشتری را متحمل می شوند.

گواهی سلامت عقل برای ازدواج

طبق قانون ترکیه، افرادی که سن آن ها بالای ۶۰ سال می باشد، برای ازدواج در ترکیه باید گواهی سلامت عقل بدهند.

این گواهی باید بیمارستان های دولتی و با حضور مترجم رسمی صورت بگیرد. مدت اعتبار این گواهی سلامت عقل، یک روز است و باید حتما روز عقد انجام گیرد.
افرادی هستند که این موارد را نمی دانند و در تهیه مدارک لازم عقد بین المللی با مشکل روبه رو می شوند.

با توجه به اینکه باید از قبل از بیمارستان وقت گرفته شود و حضور مترجم رسمی نیز لازم و ضروری هست، موسسه بین المللی گلوبال کادرو در این زمینه هم خدمات کامل ارائه می دهد.

برای زوجینی که بالای ۶۰ هستند، وقت بیمارستان در روز عقد گرفته. و با توجه به اینکه این موسسه دارای دارالترجمه رسمی نیز می باشد، مترجم رسمی نیز همراه زوجین به بیمارستان رفته و این گواهی را تهیه می کنند.

در صورت داشتن هر گونه سوالی و مشاوره ای در زمینه ازدواج بین المللی در ترکیه کافیست با یکی از شعب ما در مشهد یا استانبول تماس بگیرید.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مدیریت

اینک که با خدماتی متمایز از طریق مؤسسه بین المللی عدد طلایی، که برآیند تلاش پرسنل ما از ملیتهای گوناگون است، توانسته ایم به عنوان عنصری نام آشنا برای خدمت خارجیان ترکیه از جمله ایرانیان بدل شویم، یزدان پاک را شاکریم. و از این که مورد اعتماد و لطف جمع کثیری از هموطنان ساکن ترکیه واقع شده ایم، احساس غرور می کنیم. و به همان میزان نیز احساس مسئولیت داریم. با نگاهی علمی و بر مبنای ارزش های کلیدی معین شده در منشور اخلاقی مؤسسه بین المللی عدد طلایی، با شعار ” عدد طلایی با آنکه موسسه ای جهانی است اما خانه ایرانیان است”سعی داریم در خدمت به ایرانیان بیش از سایر ملیت ها کوشا باشیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن