تجارت با ترکیهدانستنی های ترکیه

بازدید هلدینگ ترک از نمایشگاه ایران در استانبول

کارخانجات ایرانی و نیروی کار ایرانی توانایی و پتانسیل بسیار خوبی برای تجارت با دنیا را دارد.

در بازدید هلدینگ ترک از نمایشگاه دائمی ایران در ترکیه که در شهر استانبول ; با استقبال هلدینگ ترک به توسعه روابط تجارت و سرمایه گذاری در ایران مواجه شد . مدیران این هلدینگ با اشاره به پتانسیل و نیروهای متخصص در ایران فعالیت می کنند ; تجارت با ایران را یک رشد مثبت در تولید و توسعه کسب و کار های ترک خواندند .

مدیر بازاریابی و فروش این هلدینگ ; با اشاره به توانایی های ایران خاطر نشان کردند: ” کارخانجات ایرانی و نیروی کار ایرانی توانایی و پتانسیل بسیار خوبی برای تجارت با دنیا را دارد ” ; همچنین ایشان جهت توسعه رابطه با کارخانجات ایرانی ابراز امیدواری کرد .

آقای حسنی مدیریت گروه ارتباط ; با اشاره به فرصت های سرمایه گذاری در ایران و استفاده از نیروی کار ایرانی برای حاضران توضیحاتی بسیار شفاف و موثر ارائه کردند ; ایشان همچنین در مورد پارک های علم و فناوری و شهرک های صنعتی فعال در ایران به همراه نمایش فیلم های معرفی این شهرک های صنعتی توضیحات کاملی را به حضار دادند .

بعد از بازدید هلدینگ ترک از نمایشگاه و توضیحات مدیران ارتباط ; اشتیاق خود را نسیت به تجارت با ایران نشان داده ; خواستار همکاری با شرکت ها و کسب و کار های ایرانی و همچنین کارخانه ها شدند .

ارتباط جهت توسعه روابط کاری با کشور ترکیه و همچنین توسعه کسب و کار های ایرانی و کارخانجات و رشد اقتصادی کشور عزیزمان ایران از تمام تولید کنندگان داخلی جهت تجارت با ترکیه دعوت به همکاری می کند.

 

مشاهده بیشتر

مدیریت

اینک که با خدماتی متمایز از طریق مؤسسه بین المللی عدد طلایی، که برآیند تلاش پرسنل ما از ملیتهای گوناگون است، توانسته ایم به عنوان عنصری نام آشنا برای خدمت خارجیان ترکیه از جمله ایرانیان بدل شویم، یزدان پاک را شاکریم. و از این که مورد اعتماد و لطف جمع کثیری از هموطنان ساکن ترکیه واقع شده ایم، احساس غرور می کنیم. و به همان میزان نیز احساس مسئولیت داریم. با نگاهی علمی و بر مبنای ارزش های کلیدی معین شده در منشور اخلاقی مؤسسه بین المللی عدد طلایی، با شعار ” عدد طلایی با آنکه موسسه ای جهانی است اما خانه ایرانیان است”سعی داریم در خدمت به ایرانیان بیش از سایر ملیت ها کوشا باشیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن