دانستنی های ترکیهمراکز خرید

مرکز خرید پل سنتر استانبول

Polcenter Shopping Center

مرکز خرید پل سنتر استانبول | Polcenter Shopping Center

مرکز خرید پل سنتر استانبول (Polcenter Shopping Center) یکی از مراکز خرید استانبول است که در  سال ۱۹۹۸ در لونت بشیکتاش آغاز به کار کرد.

پل سنتر در واقع یکی از مرکز خرید های قدیمی و محبوب در منطقه بشیکتاش می باشد که دارای تعداد بالایی از برندهای پوشاک و دیگر محصولات می باشد.

مرکز خرید پل سنتر استانبول همه روزه از ساعت 10:00 الی ساعت 22:00 باز می باشد.

سخن آخر درباره مرکز خرید پل سنتر استانبول

در آخر امیدواریم که در سفر به ترکیه با تور استانبول، خاطراتی طلایی و بسیار زیبا را برای خود و همراهانتان رقم بزنید و از این سفر لذت ببرید.
و همچنین آرزو داریم این مطلب شما را به‌طور کامل با مرکز خرید پل سنتر استانبول آشنا کرده و راهنمایی برای خرید در استانبول برای شما بوده باشد.

اگر قبلاً به مرکز خرید پل سنتر استانبول رفته‌اید خیلی خوشحال می‌شویم که نظرات و تجربیات خود را در طول بازدید از این مکان دیدنی در زیر این مطلب با ما در میان بگذارید تا دیگران هم بتوانند از نظرات و تجربه‌های شما بهره‌مند شوند.

نحوه دسترسی به مرکز خرید پل سنتر استانبول

آدرس مرکز خرید پل سنتراستانبول

Levent, Büyükdere Cad./eczacı Ali Kaya Sok. No:4, 34394 Beşiktaş/Istanbul – Europe, Turkey

نقشه و موقعیت جغرافیایی مرکز خرید پل سنتر استانبول

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مدیریت

اینک که با خدماتی متمایز از طریق مؤسسه بین المللی عدد طلایی، که برآیند تلاش پرسنل ما از ملیتهای گوناگون است، توانسته ایم به عنوان عنصری نام آشنا برای خدمت خارجیان ترکیه از جمله ایرانیان بدل شویم، یزدان پاک را شاکریم. و از این که مورد اعتماد و لطف جمع کثیری از هموطنان ساکن ترکیه واقع شده ایم، احساس غرور می کنیم. و به همان میزان نیز احساس مسئولیت داریم. با نگاهی علمی و بر مبنای ارزش های کلیدی معین شده در منشور اخلاقی مؤسسه بین المللی عدد طلایی، با شعار ” عدد طلایی با آنکه موسسه ای جهانی است اما خانه ایرانیان است”سعی داریم در خدمت به ایرانیان بیش از سایر ملیت ها کوشا باشیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن