دانستنی های ترکیهمراکز خرید

مرکز خرید آرنا پارک استانبول

Arena Park Shopping Mall

مرکز خرید آرنا پارک استانبول | Arena Park Shopping Mall

مرکز خرید آرنا پارک استانبول (Arena Park AVM) مهم‌ترین مرکز خرید منطقه کوچوک چکمجه در غرب شهر استانبول ترکیه به حساب می‌آید.

مرکز خرید آرنا پارک در محله آتاکنت منطقه کوچوک چکمجه واقع شده که از مرکزیت خوبی برخوردار می‌باشد.

این مرکز خرید ۳ طبقه با ۱۱۰ فروشگاه و یک سینما با معماری نیمه باز خود محیط خرید متفاوتی را در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار می دهد.

مرکز خرید آرنا پارک از جمله مراکز خرید مشهور در نیمه غربی شهر استانبول می‌باشد که توانسته ارتباط بسیار خوبی با مخاطبان خود از زمان افتتاح تا هم‌‌اکنون برقرار نماید.

یکی از معدود بازارهای ارگانیک در استانبول هر یکشنبه در ArenaPark برپا می شود.

مرکز خرید آرنا پارک استانبول همه روزه از ساعت 10:00 الی ساعت 22:00 باز می باشد.

سخن آخر درباره مرکز خرید آرنا پارک استانبول

در آخر امیدواریم که در سفر به ترکیه با تور استانبول، خاطراتی طلایی و بسیار زیبا را برای خود و همراهانتان رقم بزنید و از این سفر لذت ببرید.
و همچنین آرزو داریم این مطلب شما را به‌طور کامل با مرکز خرید آرنا پارک استانبول آشنا کرده و راهنمایی برای خرید در استانبول برای شما بوده باشد.

اگر قبلاً به مرکز خرید آرنا پارک استانبول رفته‌اید خیلی خوشحال می‌شویم که نظرات و تجربیات خود را در طول بازدید از این مکان دیدنی در زیر این مطلب با ما در میان بگذارید تا دیگران هم بتوانند از نظرات و تجربه‌های شما بهره‌مند شوند.

نحوه دسترسی به مرکز خرید آرنا پارک استانبول

آدرس مرکز خرید آرنا پارک استانبول

Atakent, Çiçekli Vadi Cd. No:1, 34200 Küçükçekmece/İstanbul, Turkey

 

نقشه و موقعیت جغرافیایی مرکز خرید آرنا پارک استانبول

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مدیریت

اینک که با خدماتی متمایز از طریق مؤسسه بین المللی عدد طلایی، که برآیند تلاش پرسنل ما از ملیتهای گوناگون است، توانسته ایم به عنوان عنصری نام آشنا برای خدمت خارجیان ترکیه از جمله ایرانیان بدل شویم، یزدان پاک را شاکریم. و از این که مورد اعتماد و لطف جمع کثیری از هموطنان ساکن ترکیه واقع شده ایم، احساس غرور می کنیم. و به همان میزان نیز احساس مسئولیت داریم. با نگاهی علمی و بر مبنای ارزش های کلیدی معین شده در منشور اخلاقی مؤسسه بین المللی عدد طلایی، با شعار ” عدد طلایی با آنکه موسسه ای جهانی است اما خانه ایرانیان است”سعی داریم در خدمت به ایرانیان بیش از سایر ملیت ها کوشا باشیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن