ثبت ازدواج در ترکیه

در چه مواردی لازم است طلاق بین المللی انجام شده در ترکیه را ثبت ایرانی هم بنمایید؟

به دلیل عضویت کشور ترکیه در کمیسیون بین المللی احوال شخصیه و صدور دفترچه ازدواج بین المللی، این کشور محل مراجعه بسیاری از ایرانیان و افراد از ملیت های مختلف برای ثبت ازدواج بین المللی شده است. اداره نفوس ترکیه پس از ثبت رسمی ازدواج در ترکیه، در سیستم بین المللی خود آن را به ثبت رسانده.

ثبت طلاق

بعضی مواقع ایرانیانی که در ترکیه ثبت ازدواج بین المللی می نمایند، به دلیل پایبندی به شرع بعد از ثبت عقد بین المللی در ترکیه نزد یک فرد مذهبی رفته و عقد شرعی و مذهبی هم انجام می دهند.

این افراد در زمان طلاق علاوه بر اینکه باید به ترکیه رفته و طلاقشان را ثبت کنند، باید به ایران هم بروند و ثبت طلاق ایرانی هم انجام دهند.

اما اگر نمی توانند به ایران بروند. می توانند به وکلای مادر ایران وکالتنامه بدهند. وکلای ما با تنظیم اسناد مربوطه در قوه قضاییه ایران طلاق آن ها را به صورت غیابی به ثبت برسانند.

مؤسسه بین المللی عدد طلایی با دفاتری که در تهران و استانبول دارد، می تواند کارهای طلاق شما را هم در ایران و هم در ترکیه انجام دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر با یکی از دفاتر ما تماس بگیرید و مشکل خودتان را با کارشناسان ما در میان بگذارید تا شما را در انجام راحت تر و سریعتر کارهایتان راهنمایی کنند.

مؤسسه عدد طلایی با دفاتر متعدد در ایران و ترکیه آماده ارائه خدمات حقوقی از جمله ثبت طلاق و عقد بین المللی در ترکیه می باشد. برای شروع کار با گلوبال کادرو کافیست به سایت مؤسسه عدد طلایی مراجعه فرمایید و درخواست پرونده آنلاین نمایید.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مدیریت

اینک که با خدماتی متمایز از طریق مؤسسه بین المللی عدد طلایی، که برآیند تلاش پرسنل ما از ملیتهای گوناگون است، توانسته ایم به عنوان عنصری نام آشنا برای خدمت خارجیان ترکیه از جمله ایرانیان بدل شویم، یزدان پاک را شاکریم. و از این که مورد اعتماد و لطف جمع کثیری از هموطنان ساکن ترکیه واقع شده ایم، احساس غرور می کنیم. و به همان میزان نیز احساس مسئولیت داریم. با نگاهی علمی و بر مبنای ارزش های کلیدی معین شده در منشور اخلاقی مؤسسه بین المللی عدد طلایی، با شعار ” عدد طلایی با آنکه موسسه ای جهانی است اما خانه ایرانیان است”سعی داریم در خدمت به ایرانیان بیش از سایر ملیت ها کوشا باشیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن