تجارت با ترکیهثبت شرکت در ترکیهثبت شرکت در ترکیه و راه اندازی کسب و کاردانستنی های ترکیهسرمایه گذاری در ترکیهکار در ترکیه

تفاوت های ثبت شرکت در ترکیه

 

شما می توانید با ثبت شرکت در ترکیه درخواست اقامت کنید.برای اینکار پس از ثبت شرکت خودتان میتوانید اقدام به اقامت در ترکیه نمایید.

مهمترین مزیت ثبت شرکت در ترکیه اینست که برخلاف بسیاری از کشورها شما برای ثبت شرکت در ترکیه، مجبور نیستید برای خود به اجبار از ترکیه شریک اختیار کنید.

در ترکیه این اجبار برای شما وجود ندارد و شما میتوانید مالکیت ۱۰۰% سهام شرکت ثبت شده در ترکیه را به صورت کاملا قانونی داشته باشید.

به طور مثال برای ثبت شرکت در امارات شما بایستی بیشتر از نیمی از سهام شرکتتان را به نام یک شخص اماراتی نمایید و حتی سالیانه به وی وجه هم پرداخت کنید.

پس از ثبت شرکت در ترکیه ویزای اقامت برای خود شخص و خانواده اصلی وی اخذ خواهد شد که این ویزا ۶ ماه اعتبار دارد و در مدت این ۶ ماه می بایست برای اخذ ویزای کار اقدام نمایید و پس از دریافت ویرای کار می توانید برای گرفتن اقامت برای اعضای خانواده اقدام نمایید .

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مدیریت

اینک که با خدماتی متمایز از طریق مؤسسه بین المللی عدد طلایی، که برآیند تلاش پرسنل ما از ملیتهای گوناگون است، توانسته ایم به عنوان عنصری نام آشنا برای خدمت خارجیان ترکیه از جمله ایرانیان بدل شویم، یزدان پاک را شاکریم. و از این که مورد اعتماد و لطف جمع کثیری از هموطنان ساکن ترکیه واقع شده ایم، احساس غرور می کنیم. و به همان میزان نیز احساس مسئولیت داریم. با نگاهی علمی و بر مبنای ارزش های کلیدی معین شده در منشور اخلاقی مؤسسه بین المللی عدد طلایی، با شعار ” عدد طلایی با آنکه موسسه ای جهانی است اما خانه ایرانیان است”سعی داریم در خدمت به ایرانیان بیش از سایر ملیت ها کوشا باشیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن