پزشکی و سلامتخدمات حقوقی و ثبتی

الزام دریافت گواهی سلامت عقلی برای افراد بالای شصت سال در ترکیه

در صورتی که فرد خارجی نیاز به کارهای حقوقی در ترکیه داشته باشد، باید به ادارات نوتر مراجعه کند.

در چنین مواردی برای حضور در نوتر مواردی وجود دارد که باید رعایت کنید. چند نمونه از این موارد در ادامه آورده شده است.

فرد خارجی باید با یک مترجم رسمی امضادار به نوتر مراجعه کند. و حضور یک مترجم رسمی الزامی می باشد. مترجم رسمی به این منظور می باشد که موارد موجود در قرارداد، وکالتنامه یا … را برای فرد ترجمه کند. و موارد موجود را شفاف سازی کند.

نیاز به گواهی سلامت عقل

یکی دیگر از مواردی که باید به آن دقت شود، تهیه گواهی سلامت عقل می باشد.

برای افرادی که سن بالای شصت سال دارند، برای انجام کارهای حقوقی در نوتر باید گواهی سلامت عقل داشته باشند.

همچنین اشخاصی که بالای شصت سال هستند و بخواهند ازدواج بین المللی در ترکیه انجام دهند، ملزم به دریافت گواهی سلامت عقل می باشند. البته در مواردی نیز برای ازدواج در ترکیه به این گواهی نیاز نمی باشد.

برای گرفتن گواهی سلامت باید به بیمارستان های دولتی مراجعه کرده و درخواست گواهی بدهند.

اعتبار این مدرک یک روز می باشد. و فرد بالای شصت سال باید روزی که قصد دارد به نوتر مراجعه کند، ابتدا برای گواهی سلامت عقل درخواست دهد.

موسسه بین المللی عدد طلایی به عنوان موسسه حقوقی در ترکیه، در زمینه تنظیم وکالتنامه، مترجم رسمی امضادار، راهنمایی برای اخذ این گواهی و کلیه کارهای حقوقی در ترکیه، آماده خدمت رسانی می باشد.

در صورتیکه نیاز به تنظیم وکالتنامه در نوتر، وکیل ترک یا ایرانی، مشاوره های حقوقی در ترکیه و … دارید، کافیست به موسسه بین المللی عدد طلایی مراجعه نمایید.

کارشناسان و مشاوران حقوقی در عدد طلایی و آماده ارائه خدمات مشاوره و انجام کارهای حقوقی در ترکیه می باشند.

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مدیریت

اینک که با خدماتی متمایز از طریق مؤسسه بین المللی عدد طلایی، که برآیند تلاش پرسنل ما از ملیتهای گوناگون است، توانسته ایم به عنوان عنصری نام آشنا برای خدمت خارجیان ترکیه از جمله ایرانیان بدل شویم، یزدان پاک را شاکریم. و از این که مورد اعتماد و لطف جمع کثیری از هموطنان ساکن ترکیه واقع شده ایم، احساس غرور می کنیم. و به همان میزان نیز احساس مسئولیت داریم. با نگاهی علمی و بر مبنای ارزش های کلیدی معین شده در منشور اخلاقی مؤسسه بین المللی عدد طلایی، با شعار ” عدد طلایی با آنکه موسسه ای جهانی است اما خانه ایرانیان است”سعی داریم در خدمت به ایرانیان بیش از سایر ملیت ها کوشا باشیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن