اقامت ترکیهاقامت کاری ترکیهاقامت موقت ترکیه
موضوعات داغ

اقامت ترکیه از طریق استخدام

اقامت کاری از طریق استخدام

یکی از بهترین راه های مهاجرت به هر کشوری اخذ ویزای کار خواهد بود ; اغلب کسانی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند دنبال اخذ اقامت ترکیه از طریق کار هستن ; سوالات زیادی در این مورد دارند ; متاسفانه خیلی از اخبار اشتباه باعث ضرر بزرگ به این افراد خواهد شد ; خبر خوب این است که ما در این مطلب اطلاعات دقیق با توجه به آخرین قوانین دولت ترکیه در اختیار شما قرار خواهیم داد .

شرایط کار در ترکیه

در باب اخذ اقامت در ترکیه از طریق کار باید بدانید; در ترکیه فرصت های شغلی فراوانی وجود دارد ; چنانچه شخصی بخواهد به جست و جوی کار در ترکیه بپردازد باید دقت نماید; که کدام شهر را به عنوان محلی برای انجام کار انتخاب می نماید; زیرا برخی مشاغل در بعضی شهرها درآمد بیشتری دارد; نکته ی قابل توجه در ترکیه این است که این کشور به دلیل توریستی بودن و ورود افراد از کشورها و فرهنگ های مختلف; کار در صنعت توریسم بسیار متنوع بوده و می تواند به راحتی به دست آید.

بنابراین شخص می تواند در مشاغلی چون رستوران ها; هتل ها و باشگاه ها مشاغلی با درآمد مکفی پیدا نماید; البته باید توجه داشته باشید که این کارها به صورت پاره وقت بوده و حقوقِ شخص به صورت نقدی پرداخت می گردد.

لذا پیدا نمودن کار از این طریق نمی تواند امن و پشتیبانی برای اخذ ویزا یا اقامت در این کشور باشد و این امر تنها برای خودِ شخص مشکل ساز است; زیرا بسیاری از کارفرمایان با آگاهی از اقامت غیرقانونی شخص; از پرداخت دستمزد سر باز می زنند; لذا ضروری است پیش از ورود به کشور ترکیه از قانونی بودن شغل اطمینان حاصل نمایید.

شرط لازم کاردر ترکیه

اخذ اقامت ترکیه از طریق کار از نوع کارگری مستلزم این است; که یک شرکت در کشور تـــــــرکیه از شما دعوت به همکاری نماید به شرطی که با این تخصص که از شما دعوت به کار شده هیچ شهروند ترکی در آن زمان طبق استعلام اداره کـــار ترکیه بیکار نباشد.

با ملاحظه این نکته می توان این گونه اعلام نمود ; که در حال حاضر شانس پیدا کردن کار و اخذ اقامت کاری از این دست در ترکیه برای کلیه خارجیان بالا نیست.

ولی خارجیان بسیاری در کارهای ساده هم اکنون در ترکیه مشغول به کار هستند که توانسته اند اجازه کار بگیرند .

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مدیریت

اینک که با خدماتی متمایز از طریق مؤسسه بین المللی عدد طلایی، که برآیند تلاش پرسنل ما از ملیتهای گوناگون است، توانسته ایم به عنوان عنصری نام آشنا برای خدمت خارجیان ترکیه از جمله ایرانیان بدل شویم، یزدان پاک را شاکریم. و از این که مورد اعتماد و لطف جمع کثیری از هموطنان ساکن ترکیه واقع شده ایم، احساس غرور می کنیم. و به همان میزان نیز احساس مسئولیت داریم. با نگاهی علمی و بر مبنای ارزش های کلیدی معین شده در منشور اخلاقی مؤسسه بین المللی عدد طلایی، با شعار ” عدد طلایی با آنکه موسسه ای جهانی است اما خانه ایرانیان است”سعی داریم در خدمت به ایرانیان بیش از سایر ملیت ها کوشا باشیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن