اقامت ترکیهشهروندی ترکیهشهروندی ویژه

اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک

اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک

اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک

بهترین راه اخذ شهروندی ترکیه و پاسپورت ترکیه

باتوجه به استقبال روزافزون مشتریان و علاقمندان به خرید ملک در ترکیه با قیمت بالای ۲۵۰٫۰۰۰ دلار و اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک ; سوالات بسیار زیادی در ارتباط با روند خرید از ما پرسیده میشود ; هر روز تعداد زیادی ایمیل و تلفن در این ارتباط دریافت میکنیم .

به همین دلیل در این بخش از سایت روند دریافت شهروندی از طریق خرید ملک در ترکیه را با جزییات و قدم به قدم برای شما شرح میدهیم ;و باز در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالات متفاوت در خدمت شما هستیم .

اولین چیزی که در روند اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک لازم دارید ; وکیل کارآزموده ای است ; که این مراحل را طی کرده باشد و در تمام مسیر همراه شما باشد

شاید فکر کنید که بدون وکیل هم میتوانید این روند را خودتان انجام دهید اما اگر به جزییاتی که در این بخش به شرح آن خواهیم پرداخت توجه کنید ; نیاز به بکار گیری  یک وکیل کار آزموده را به وضوح احساس خواهید کرد .

مراحل به شکل زیر خواهد بود :

  • اولین مرحله کار با انتخاب ملک مورد نظر شروع میشود ; توجه داشته باشید که ملک خریداری شده باید از شرکت و یا صاحب  ملک که شهروند ترک باشند خریداری شود .
  •  بر اساس قوانین اولیه در این بخش ; واریز پول میبایست مستقیماٌ از حساب سرمایه گذاردر خارج از ترکیه  به حساب فروشنده در داخل ترکیه واریز گردد ; اکا با توجه به شرایط خاص برخی از کشورها مانند ایران که امکان واریز پول با این شرایط وجود ندارد ; تبصره قائل شدند
  • مطابق با این تبصره این شهروندان میتوانند پول را از طریق صرافی ها به حساب خود در ترکیه واریز کنند و سپس از حساب خود در داخل ترکیه به حساب بانکی فروشنده ملک واریز کنند ; معمولاٌ برای بازکردن حساب نیلز به اقامت ترکیه دارید ; اما وکیل میتواند در باز کردن حساب بانکی بدون نیاز به داشتن اقامت به شما کمک کند .
  • قبل از اینکه سند ملک خود را تحویل بگیرید ; حتماٌ کارشناس رسمی دولت باید ملک شما را کارشناسی کند و رقم کارشناسی خود را مشخص کند; این بخش از پروسه بسیار اهمیت دارد چون مبلغی که ملک کارشناسی میشود ; میبایست بسیار نزدیک به رقم خرید شما و بالای ۲۵۰٫۰۰۰ دلار باشد و در این مرحله نیز حضور وکیل بسیار مورد نیاز است.
  • در زمان به نام شدن سند وکیل بر پروسه رهن گذاشتن روی سند ملک نظارت میکند ; تا به درستی انجام شود و رهن سه ساله برای اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک ; روی ملک شما گذاشته شود .
  • پس از اتمام پروسه به نام شدن سند ;مدارک شما توسط وکیل به آنکارا ارسال میگردد تا پروسه شروع  شود .
  • پس از آن همراه با وکیل به اتاق تجاری منطقه مربوط مراجعه می کنید و در بخش مربوط به سرمایه گذاران خارجی ; مصاحبه میشوید و کارت های اقامت مخصوص سرمایه گذاران را دریافت میکنید ; روی این کارت ها اقامت مربوط به سرمایه گذاران ذکر شده است .
  •  پس از آن مابقی مدارک شما از جمله ترجمه های مربوط به مدارک شما توسط وکیل تکمیل شده ; پس از حدود ۳ تا ۶ ماه کارت مربوط به شهروندی شما از اداره نفوس ترکیه دریافت میشود و شما دیگر یک شهروند ترک خواهید بود .

ما در گروه عدد طلایی با کادری مجرب و وکیل کارآزموده درمراحل اخذ شهروندی ترکیه از طریق خرید ملک در کنار شما خواهیم بود، در صورت نیاز به مشاوره باما تماس بگیرید تا با اطلاعاتی کامل پاسخگوی سوالات احتمالی شما در این رابطه باشیم .

برچسب ها
مشاهده بیشتر

مدیریت

اینک که با خدماتی متمایز از طریق مؤسسه بین المللی عدد طلایی، که برآیند تلاش پرسنل ما از ملیتهای گوناگون است، توانسته ایم به عنوان عنصری نام آشنا برای خدمت خارجیان ترکیه از جمله ایرانیان بدل شویم، یزدان پاک را شاکریم. و از این که مورد اعتماد و لطف جمع کثیری از هموطنان ساکن ترکیه واقع شده ایم، احساس غرور می کنیم. و به همان میزان نیز احساس مسئولیت داریم. با نگاهی علمی و بر مبنای ارزش های کلیدی معین شده در منشور اخلاقی مؤسسه بین المللی عدد طلایی، با شعار ” عدد طلایی با آنکه موسسه ای جهانی است اما خانه ایرانیان است”سعی داریم در خدمت به ایرانیان بیش از سایر ملیت ها کوشا باشیم.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
بستن